×

Hakkımızda

Grand Bagoz Otel

İstanbul Laleli’de bulunan otelimiz değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Konuklarımızın en konforlu şekilde konaklamasını sağlamak ve güvenli, hijyenik bir ortamda güzel vakit geçirmesini sağlamak güler yüzlü hizmet anlayışımız ile gerçekleştirilmektedir. Gerek konforlu ve hijyenik odalarımız gerek bol çeşitli leziz restaurant hizmetimiz ile konuklarımızı ağırlıyoruz.

Grand Bagoz Otel konukların rahatlığı ve huzuru için özenle tasarlanmış donanımı, güleryüzlü personeli ve sunduğu imkanlar ile ayrıcalıklı bir oteldir. Otelimizde konaklamakla evinizdeki konforu, temiz ve sıcacık ortamı yaşayabileceksiniz.

Grand Bagoz Otel
Grand Bagoz Otel

Vizyon

Daima gelişme anlayışı çerçevesinde konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmaktır. Kaliteli hizmette konuklarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutarak sürekli geliştirmektir. Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli husustur.

Misyon

Çağımızın getirdiği yeniliklere adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Bu çerçevede İstanbul’un lider tesisi olmak, gelişmek ve genişlemektir.

Grand Bagoz Otel